1. LASEROTERAPIA
  2. MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA (DERMA ROLLER)
  3. DERMAPEN
  4. USUWANIE WŁÓKNIAKÓW
  5. ZAMYKANIE NACZYNEK
  6. EKSFOLIACJA KWASAMI - TCA, GLIKOLOWYM, PIROGRONOWYM, SALICYLOWYM, MIGDAŁOWYM, ETC.

Eksfoliacja kwasami to zabiegi, których celem jest intensywne złuszczenie warstw naskórka i dotarcie do skóry właściwej. Zabiegi te przeprowadzane są w celu głębokiego oczyszczenia skóry, redukcji zmarszczek, przywrócenia skórze elastyczności i jędrności, w leczeniu trądzika pospolitego i blizn potrądzikowych, a także usuwaniu przebarwień. Dobór odpowiedniego preparatu i jego stężenia uzależniony jest od rodzaju cery i leczonych zaburzeń. Peelingi kwasami wygładzają i zmiękczają naskórek, regulują procesy wydzielania sebum, nawilżają, ujednolicają koloryt, zwiększają gęstość skóry zapewniając zdrowy, piękny wygląd.

LASEROWE ZAMYKANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH
Rozszerzone naczynka to problem wielu kobiet oraz mężczyzn niezależnie od wieku. Na ich powstawanie mają wpływ czynniki zewnętrzne oraz wrodzone tendencje. Energia świetlna jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi– hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc temperaturę krwi. Gdy krew osiągnie wystarczającą temperaturę następuje koagulacja i zniszczenie ściany naczynia, które w procesach metabolicznych jest usuwane z organizmu.
 
USUWANIE PRZEBARWIEŃ
W przypadku likwidacji przebarwień medycyna estetyczna oferuje wiele metod, a wybranie odpowiedniej kuracji zależy od ilości, umiejscowienia, a także od głębokości przebarwień, co można ocenić po zbadaniu skóry. Zabiegi mające na celu likwidację przebarwień: laseroterapia -światło lasera podgrzewa komórki zawierające barwnik melaninę powodując ich zniszczenie. Najlepsze efekty uzyskujemy w leczeniu: piegów, plam soczewicowatych, przebarwień polekowych i po słonecznych, ostudy.
 
DEPILACJA LASEROWA
Depilacja laserowa jest zabiegiem trwałego usunięcia owłosienia z każdego obszaru ciała. To obecnie najskuteczniejsza metoda pozbycia się niechcianych włosów. W porównaniu do innych metod, przewaga epilacji laserowej nad innymi metodami jest ogromna. Zapewnia bowiem najlepsze rezultaty i najwyższą efektywność.
 
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - DERMA ROLLER
Zabieg mezoterapii mikroigłowej polecany jest szczególnie do cer dojrzałych lub pozbawionych elastyczności. Wykonujemy go za pomocą specjalnego rollera, co umożliwia dotarcie preparatów w głębsze warstwy skóry. Roller jest to ruchomy wałek z licznymi mikroigiełkami ze stali nierdzewnej i służy do wykonywania mikronakłuć w naskórku. Mikronakłuwanie stymuluje produkcję kolagenu i pobudza naturalne czynniki wzrostu. Roller przeznaczony jest do użytku indywidualnego – zawsze stosujemy jedną rolkę dla jednego pacjenta.

DERMAPEN

Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonujemy przy użyciu nowoczesnego urządzenia, którego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Mikroigiełki wnikają na głebokość od 0,25 do 2 mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej.