1. HENNA
  2. DEPILACJA WOSKIEM
  3. OXYBRAZJA
  4. FOTOODMŁADZANIE
  5. INFUZJA TLENOWA
  6. MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA
  7. OCZYSZCZANIE TWARZY
  8. PEELING KAWITACYJNY
  9. EKSFOLJACJA KWASAMI
  10. MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA
  11. OCZYSZCZANIE WODOROWE Nowość

MIKRODERMABRAZJA polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka za pomocą kryształków wodorotlenku glinu (korundu). Zabieg czyni skórę gładszą ,spłyca drobne zmarszczki, poprawia elastyczność, redukuje blizny, przebarwienia oraz zwęża rozszerzone pory. Efekty widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu!

PEELING KAWITACYJNY to zabieg oczyszczający , który wykorzystuje zjawisko kawitacji ultradźwiękowej. Pod wpływem ultradźwięków dochodzi do rozbicia warstwy rogowej naskórka. Powoduje skuteczne złuszczanie martwego naskórka , usuwa nadmiar łoju i oczyszcza skórę. Skóra po zabiegu jest widocznie wygładzona, odświeżona i delikatna w dotyku.

OXYBRAZJA to innowacyjna metoda głębokiego złuszczania naskórka przy użyciu silnego strumienia soli fizjologicznej i tlenu. Jego ponaddźwiękowa prędkość pozwala wykonać peeling na różnych głębokościach skóry i usunąć stare, zrogowaciałe warstwy. Zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Dodatkowo obkurcza rozszerzone pory oraz doskonale nawilża skórę. Głowica urządzenia jest przykładana do partii ciała poddawanej zabiegowi, ale jej nie dotyka. Kosmetolog utrzymuje ją w określonej odległości od powierzchni naskórka. Urządzenie tworzy strumień wody i tlenu , który przenikając przez warstwy skóry penetruje ją i usuwa zniszczone komórki. W momencie kontaktu ze skórą powstaje niewielkie zagłębienie, na dnie którego ma miejsce proces erozji, a następnie wypłukania zniszczonych fragmentów naskórka , to jest właśnie efekt peelingu. Oxybrazja jest innowacyjną metodą polegającą na jednoczesnym złuszczaniu i nawilżaniu skóry, a możliwości zastosowania są bardzo szerokie: peeling powierzchniowy i głęboki, złuszczanie i szybkie oczyszczanie skóry, usuwanie blizn pooperacyjnych oraz jako etap innych zabiegów estetycznych.

Zastosowanie oxybrazji:
    likwidacja łojotoku
    likwidacja trądziku (eliminacja bakterii wywołujących trądzik)
    redukcja blizn potrądzikowych
    wspomaganie leczenia trądziku różowatego (wzmocnienie kruchych naczyń krwionośnych)
    likwidacja łuszczenia się skóry
    nawilżenie, wygładzenie i zwiększenie elastyczności skóry

FOTOODMŁADZANIE to przełomowe osiągnięcie w medycynie estetycznej. Jest to zabieg polegający na odmłodzeniu przy użyciu światła lasera. Używane do tego celu światło lasera ma odpowiednią długość fali, która pobudza komórki skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jednocześnie dochodzi do skracania i przebudowywania włókien kolagenowych, dzięki czemu jakość skóry ulega znacznej poprawie. Światło emitowane przez urządzenie usuwa wszystkie niepożądane zmiany w skórze, które powstały na skutek działania upływu czasu, słońca lub chorób skóry. Światło lasera usuwa zmarszczki oraz wpływa na poprawę elastyczności i sprężystości skóry.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości odpowiednich substancji aktywnych. Do mezoterapii ultradźwiękowej używa się specjalnego aplikatora, który wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatów leczniczych i odmładzających w skórę i tkankę podskórną. Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, brak zaczerwienień i obrzęków. Bezbolesność przy jej wykonywaniu to niewątpliwa zaleta. Mezoterapia ultradźwiękowa służy do nawilżania, tonizowania, liftingu, rozjaśniania przebarwień, spłycania blizn.

Efekty po serii zabiegów:
    wyraźnie widoczne rezultaty liftingujące
    redukcja zmarszczek i bruzd
    poprawa kolorytu i struktury skóry
    redukcja rozstępów
    głębokie nawilżenie infuzja tlenowa

INFUZJA TLENOWA to nowoczesna, niein­wazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładza­nia i regen­erowa­nia skóry. Wykony­wana jest spec­jal­isty­czną aparaturą, wyko­rzys­tu­jącą dwie tech­nolo­gie jednocześnie: Tech­nologię hiper­barycznego tlenu ( ter­apię czystym tlenem)

Wpływ tlenu na skórę właś­ciwą i naskórek:
    Zwięk­sze­nie przepływu krwi
    Lep­sze krąże­nie krwi i lep­sze odży­wie­nie tkanek
    Rewital­iza­cja fibrob­lastów odpowiedzial­nych za tworze­nie kolagenu
    Dzi­ałanie bakteriostatyczne
    Odży­wie­nie tkanki łącznej w obrę­bie skóry właściwej
    Regen­er­acja uszkod­zonych komórek
    Zwięk­sze­nie metab­o­lizmu komórkowego

OCZYSZCZANIE WODOROWE polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają pory oraz neutralizują wolne rodniki. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny.Efekty pozabiegowe są widoczne od razu po zabiegu. Skóra jest dogłębnie nawilżona, oczyszczona, odświeżona i napięta. Zabieg idealny dla skór tłustych i trądzikowych, ponieważ reguluje wydzielanie sebum i łagodzi stany zapalne. Co więcej, kuracja ma działanie przeciwstarzeniowe. Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, co prowadzi do powstania wody i czystego tlenu. W rezultacie, oczyszczanie wodorowe pozwala nie tylko na usunięcie zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka oraz dotlenienie i nawilżenie skóry, ale także na pobudzenie procesów regeneracyjnych w obszarze zabiegowym.